Teknik İzolasyon yalıtım hizmetleri konusunda bölgesinin güçlü firmalarından birisidir. Teknik İzolasyon olarak Eksiz Oluk ve Çatı Sistemleri 2007 yılından Beri Didim ve Bölgesinde siz değerli müşterilerine hizmet sağlamaktadır. Neden Eksiz çatı oluk sistemi dersek ;Eksiz çatı oluk sistemi yıllardır Avrupa'da ve Amerika'da kullanılan mükemmel bir yağmur suyu taşıma sistemidir. 

Dayanıklı Estetik Ekonomik Teneke ve Eksiz Oluk İşleri Teknik İzolasyon İle Didim ve Bölgesinde Hizmetinizde

Teneke ve Eksiz Oluk binanızın genel görünümünü bütünleyen bina sistemini tamamlayan ana unsurlardan biridir. Aynı zamanda binanızın yağmur sularından korunmasını, yağmur sularının çatı ve istenmeyen yerlerden atılmasına yardımcı olan bir sistemdir.

Teknik İzolasyon olarak oluk sistemleri konusunda temiz, düzgün güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Oluşturduğumuz eksiz oluk ve teneke oluk çözümleri ile binalarınızda hızlı ve etkin bir yağmur suyu tahliye sistemi kuruyoruz. Tteneke ve eksiz oluklar ile size hizmet sunmaktayız.

Verilen hizmetimiz kullandığımız hizmet ve işçiliğe göre değiişmektedir. Bu noktada  Eksiz ve Teneke Oluk Uygulamaları Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Teknik İzolasyon Olarak Hizmetinizdeyiz. Ücretsiz Keşif Hizmeti İçin Bizi Arayıp Randevu Alabilirsiniz!

İletişim= TEL:+90(256) 811 52 59
GSM:+90(532) 741 75 06 - +90(543) 600 07 56

Eksiz Oluk; değişken hava koşullarında metal çok fazla çalışmaya mağruz kalır. Bu sebepten dolayı oluk ek yerlerindeki lehimlerin bazıları çalışmaya dayanamayıp kırılabilmektedir veya çatlama yapabilir. Bu ise zamanla olukta önce paslanmaya ardından çürümeye sebebiyet verebilmektedir. Ancak Dünya'da bugün çok sık kullanılan ve aslında o kadar da yeni olmayan yerinde üretim tekniği ile oluk üretimi bu sıkıntıya eksiz üretilebildiğinden çözüm getirmiştir. Bu noktada eksiz ve teneke oluk konusunda Adresiniz : Teknik İzolasyon ve Yalıtım Hizmetleridir.