Mantolama uygulamalarında en yüksek verimin alınabilmesi için en önemli aşamalardan bir tanesi keşiftir. Gerçekleştirilen etüt çalışmasında termal ölçüm cihazları kullanılarak, ısı kaybının en yoğun olduğu bölgeler belirlenir. İhtiyaçların belirlenmesi ile en doğru malzeme tercihi yapılır. Gereken teknik bilgiyi sunduktan sonra fiyat teklifi tüm incelemeler tamamlandıktan sonra sunulur ve onaylamanız durumunda Teknik İzolasyon olarak iş süreçlerimize başlarız.. Mantolama Uygulamaları Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Teknik İzolasyon Olarak Hizmetinizdeyiz. Ücretsiz Keşif Hizmeti İçin Bizi Arayıp Randevu Alabilirsiniz!

İletişim: TEL.+90(256) 811 52 59 -
GSM.+90(532) 741 75 06 - +90(543) 600 07 56

Dış Cephe Mantolama, sadece ısı yalıtım değil, Ayrıca ses yalıtımı da sağlamaktadır. Dış Cephe Mantolama yönteminde kullanılan yalıtım levhası, ses yalıtımı konusunda da gayet başarılıdır. Bu şekilde dışardan gelen seslerin yapı içerisine girmesi engellenmiş olur, aynı şekilde içerdeki seslerin dışarıya çıkması da engellenmiş olacaktır. Özellikle gürültülü ve kalabalık alanlarda bulunan yapılarda çok işe yarayacak olan mantolama yöntemi, yalıtım konusunda uzman firmamız sayesinde başarılı bir şekilde gerçekleştirilir. Dış cephe mantolama ile oratalama olarak  %50 ile %60' lık ısı yalıtım tasarrufu sağlanmaktadır. Dış cephe mantolama ile ev ekonomisine, ülke ekonomisine fayda sağlamakla birlikte uzun vadeli olarak doğaya sağlayacağı faydalarda göz ardı edilmemelidir.

Yalıtımda Nelere Dikkat Etmeliyim?

Mantolama, çeşitli bileşenlerin bir araya gelmesi ile oluşur. Mantolamada kalite kaliteli bileşenlerin bir araya gelmesi ile oluşur. Bu noktada kaliteli ürün ve ekip ile çalışan Teknik İzolasyon Didim ve Tüm Ege Bölgesinde Sizlere Mantolama Hizmetinde kaliteyi taahut ediyor.

Mantolama Neden Gerekir?

Yapılarda %50 enerji tasarrufu etmenizi sağlayan mantolama işlemi; binalarda rutubet ve küflenme gibi oluşumları engelleyerek yaşam kalitenize artı değer katmaktadır. Yatırım Maliyetinizi fazlasıyla size geri döndürmektedir.

Mantolama ve yalıtım kışın verimli bir ısınma, yazın ise verimli bir serinleme sağlayarak yaşam konforuna katkı sağlar. Dış cephe mantolama sistemlerinde ,ısı yalıtım sistemleri , fiyatları piyasada  hemen hemen aynı ama malzemeler çeşitli dir yada işçilikler farklı çıkmaktadır sizin için araştırıp fiyatların ortalaması ve açıklaması alındı yapılan bu işlem sonucunda nem ,rutubet ,ısı yalıtımı gibi sorunlar kesinlikle ortadan kalkıyor tabi bütçeyede yardımcı oluyor. Özellikle deneyimli bir ekip ve işini iyi bilen bir firma olarak size mantolama hizmetinde güven sunuyoruz.