Hizmetlerimiz: Pergole İşleri

Ahşap ve Demir - Çelik Pergole İşleriniz İçin Doğru Adrestesiniz: Teknik İzolasyon!

Pergolelerın, bahçelerde zemin kat ve kat teraslarında bulunduğu katın kat yüksekliğini aşmayacak şekilde yapılması gerekmektedir. Pergoleler, hafif strüktür malzemeden yanları açık, üstü döşeme plağı ve kaplaması yapılmadan boşluklu olarak düzenleniyoruz. Söz konusu gölgeleme elemanları, bahçelerde ve havuz kenarlarında sıkça kullanılmaktadır..

Pergole ahşap veya demir (çelik)çatı güneşli bir hava yada akşam saatlerinde, gölgesine geçip arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz, akşam site içinde yan komşunuzla yemek yiyebileceğiniz pergoleler. Bu noktada  Pergole Uygulamaları Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Teknik İzolasyon Olarak Hizmetinizdeyiz. 
Ücretsiz Keşif Hizmeti İçin Bizi Arayıp Randevu Alabilirsiniz!

İletişim: TEL.+90(256) 811 52 59 - GSM.+90(532) 741 75 06 - +90(543) 600 07 56

  • Demir Çelik Pergole  İzolasyon ve Yalıtım Didim Kuşadası İzmir Aydın Ege Bölgesi Davutlar Söke
  • Demir Çelik Pergole İzolasyon ve Yalıtımı Didim Kuşadası İzmir Aydın Ege Bölgesi Davutlar Söke

Ahşap Pergole İşleriniz İle Evinizi Yazlığınızı Çok Daha Estetik Bir Hale Büründürüyoruz: Teknik İzolasyon!

Ahşap pergolelerde çatı sistemi birinci sınıf ithal çamdan üretilmiş lambri üzeri shingle olabilmektedir. Aynı zamanda ahşap pergole çatılarında sundurma olarak adlandırdığımız gölgelikleri de kullanılabilmektedir. Ahşap pergole çatı şekillerinde soltis kumaş kullanabilmektedir. Bu sayede farklı çatı alternatifleri ile farklı kullanım amaçlarına da hizmet verebilmekteyiz. Pergole ve kamelya üretimlerimizde ahşabın en güzel ve kaliteli yerini özenle seçer ve mekanınızın eğimine göre şekillendirir ve beğeninize sunarız.
>> SAYFAYA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ... <<
  • Demir Çelik Pergole İzolasyon ve Yalıtımı Didim Kuşadası İzmir Aydın Ege Bölgesi Davutlar Söke
  • Demir Çelik Pergole  İzolasyon ve Yalıtım Didim Kuşadası İzmir Aydın Ege Bölgesi Davutlar Söke

Çelik ve Demir Pergole İşlerinizde Kaliteli Ürün Kaliteli Servis ve Hizmet: Teknik İzolasyon Didim ve Ege Bölgesinde Hizmetinizde!

Çelik veya Demir Pergole Ürünleri parklarda,bahçelerde veya piknik yerlerinde insanların dinlenmek,gölgelenmek gibi hoş vakitler geçirmek amacı ile kullandığı çeşitli alanlarda demirden yapılan üstü kapalı yapı olarak kullanımaktadırr. Çoğunlukla insanlar dış alanlarda dayanıklılık ve sürdürülebilirlik açısından demir veya çelik pergoleleri tercih etmektedir.

>> SAYFAYA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ... <<