Çelik veya Demir Pergole Ürünleri parklarda,bahçelerde veya piknik yerlerinde insanların dinlenmek,gölgelenmek gibi hoş vakitler geçirmek amacı ile kullandığı çeşitli alanlarda demirden yapılan üstü kapalı yapı olarak kullanımaktadırr. Çoğunlukla insanlar dış alanlarda dayanıklılık ve sürdürülebilirlik açısından demir veya çelik pergoleleri tercih etmektedir.

Demir Pergole Metal Pergole Çelik Pergole tasarımlarında her zaman görsellik ön planda tutulmaktadır.
Pergole uygulandığı yere değer katmakta ve demir veya çelik pergole genelde dış mekan seçimidir..
Pergole tasarım içerisindeki estetik unsurlar ile kullanıcılarına adeta görsel bir ahenk sunmaktadır.

Özetle; Pergola Sistemlerimiz, bir çok farklı uygulama ile , dış mekanlarınızı genişletmenize ve yıl boyunca kullanmanıza olanak veren bir raylı tente sistemi de sunabilmekteyiz. Zarif hatlar ve modern tasarıma sahip açılır & kapanır tavan sistemi, güneş, yağmur ve kardan koruruz.

Özellikle kafe, kafeterya, kıraathane, otellerin dış alanlarında kullanılabilecek pergole çeşitlerimiz ile siz değerli müşterilerimize Teknik İzolasyon olarak pergole uygulamaları konusunda hizmet sunmaktayız.

Ücretsiz Keşif Hizmeti İçin Bizi Arayıp Randevu Alabilirsiniz!

İletişim= TEL:+90(256) 811 52 59
GSM:+90(532) 741 75 06 - +90(543) 600 07 56

 

Pergola tente sistemi sayesinde, yatay, bükümlü ve çatı şeklinde açıklıklar tente ile kapatılabilmektedir. Pergola tente sistemi güneşlik olarak yazları sizi güneşten, açılır kapanır tavanı ve su geçirmez özelliği ile yağmurlu havalarda yağmurluk olarak sizi yağmurdan koruyacaktır. Dilerseniz pergola tente sisteminizin etrafını camla kapattırıp, tente sisteminizi açılır kapanır kış bahçesine dönüştürtebilirsiniz.. Böylece kış aylarında da pergola tentenizin altında sanki açık alandaymış gibi bahçenizde, verandanızda ya da balkonunuzda veya kahvehane veya kaefe gibi mekanlarda kışın tadını soğuktan etkilenmeden çıkartabilirsiniz. Gelin pergole konusunda uzman bir ekip ile çalışın.