Teknik İzolasyon olarak kurulduğu 2007 yılından bu güne inşaat ve yapı malzemeleri temininde kaliteli ürünleri müşterilerine sunma gayreti içerisindedir. Firmamız inşaat sektöründe edindiği teknik tecrübeler ışığında ,birçok tadilat,tamirat ve taahhüt işleri de yapmaktadır. Biz taahut kelimesinin ne anlama geldiğini biliyoruz. Bir şey yapmayı kabul ettiimizde, üstümüze aldığımızda bunu müşterimize en kaliteli şekilde teslim etmeyi kendimize görev biliyoruz.

Bu noktada İnşaat ve Taahut İşleriniz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Teknik İzolasyon Olarak Hizmetinizdeyiz.
 Ücretsiz Keşif Hizmeti İçin Bizi Arayıp Randevu Alabilirsiniz!

İletişim= TEL:+90(256) 811 52 59 -
GSM:+90(532) 741 75 06 - +90(543) 600 07 56

Binalarınızda: temelden çatıya, iç ve dış cephe işlerinin bütününde uzman kadromuz ile aşağıda ki konularda; zevkinize uygun, hızlı, ekonomik, alternatif çözümlü inşşat ve taahut işleri sunmaktayız.

İnşaat ve Taahut İşlerinde Dikkate Alınan Unsurlar;

 Kalite
 Güvenlik
 İşlevsellik
 Kullanıcı Konforu
 İnşaat Çözümleri Üretmek
 Dayanıklılık
 Çevre Korunması
 Rekabetçi Fiyat
 Zamanlama
 Artı Değer Yaratmak
 Estetik

Firmamız İnşaat Taahhüt İşleri konusunda topluma, çevreye ve çalışanlarına karşı her zaman sorumluluk içinde olmuştur. Bugüne kadar yaptığı ve çözüm ortağı olduğu projelerde olduğu gibi bugünden sonra da sürekli gelişimini sürdürerek, daha prestijli yapılar yapmaya ve didim ve ege bölgesinde siz müşterilerine en kaliteli şekilde hizmet etmeye devam edecektir.