Hizmetlerimiz: Su İzolasyonu

2007 'den Beri Didim ve Ege Bölgesinin Su İzolasyon - Yalıtım Hizmetleri Konusunda Güvenilir İsmi.

İnşaatlar ve Binalarımız;  yağmur, kar gibi yağışları,   toprağın nemi ve toprak tarafından emilen yağış veya kanal suları,  banyo, tuvalet gibi ıslak hacimlerde su kullanımı,  yapının, üzerine inşa edildiği zemindeki basınçlı veya basınçsız yeraltı suları, bina içinden gelen su buharının çatı cephe gibi dış yüzeylerde yoğuşması nedeniyle yapınız suya maruz kalırlar. Bu durum binamızda deformasyona ve içinde yaşayanlar için sıkıntılı durumlara neden olur. Teknik İzolasyon olarak yapınız için en uygun çözümü üretmek için çalışırız. Su yalıtımının inşaat aşamasındaki maliyeti, bina maliyetinin yaklaşık %3'üdür. Aynı zamanda inşaat firmalarımız ile beraber binanın yapım aşamasında daha su yalıtım hizmetleri için birlikte çalışabiliriz. Su yalıtımının sağladığı yarar, maliyetten çok daha önemlidir. Bu noktada Teknik İzolasyon olarak inşaat daha sürecinde bu tür sorunlarınızı engelliyoruz.

Su izolasyon Didim ve Ege Bölgesi denildiğinde en ön planda olan firmamız, kullanmış olduğu su yalıtım malzemeleri ve sistemleri ile müşterilerine en cazip su izolasyon fiyatlarını sunar.

Su Yalıtımının Faydalarını; Su Yalıtımı Yapıyı Korur, Su Yalıtımı Konfor Sağlar, Su Yalıtımı Ekonomiye Katkıda Bulunur.

  • Su İzolasyon ve Yalıtımı Didim Kuşadası İzmir Aydın Ege Bölgesi Davutlar Söke
  • Su İzolasyon ve Yalıtımı Didim Kuşadası İzmir Aydın Ege Bölgesi Davutlar Söke

Hizmetlerimiz: Membran Uygulama

Membran Çatı Uygulamaları; Uygulama yapılacak olan çatı, teras, temel, perde gibi su yalıtımı yapılacak olan alan için doğru membran seçimine ve uygulanması için titiz davranırız. Düz veya %5'e kadar eğimli çatıların su yalıtımında iki kat membran kulllanılması, alt kat membranların cam tülü, ikinci katın polyester donatılı olması daha uygundur. Membran tipinin seçiminde,yapının kullanım biçiminin özelliklerine ve iklim şartlarına göre hareket edilir. Bu nedenerden ötürü memran uygulamlarımızda fiyatlarımız yapının durumuna, yerine veya mevkisine göre farklılık gösterebilmektedir. .
>> SAYFAYA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ... <<
  • Su İzolasyon ve Yalıtımı Didim Kuşadası İzmir Aydın Ege Bölgesi Davutlar Söke
  • Su İzolasyon ve Yalıtımı Didim Kuşadası İzmir Aydın Ege Bölgesi Davutlar Söke

Hizmetlerimiz: Sürme İzolasyon

Bütün yalıtım türlerinde önemli olan yüzey hazırlığı, sürme malzemelerle yapılacak su yalıtımında da hayati önem taşımaktadır. Sürme tip malzemelerde en titiz işçiliğin yüzey hazırlığında yapılması ve en büyük zaman diliminin bu evreye ayrılması gerekir. Aksi halde aceleye getirilen ve özensiz yapılan bir yüzey hazırlığı üzerine uygulanacak malzemenin istenen performansı göstermesi mümkün olmayacaktır.
>> SAYFAYA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ... <<