Çatı binanızın şemsiyesi ve sizi dışarıdan gelicek olumsuz etkilere karşı koruyan yapısıdır. Bu hasarlı şemsiye veya yapı yağmurlu havada veya olumsuz şartlarda  sizi olumsuz şartlar ile yüzleştirir. Bunlardan en önemisi ise yağmurlu havalardaki su sızdırma durumudur.

Çatı aktarma sistemleri;  kiremit ile kaplı olan bina çatıları, iklim farklılıkları, zaman aşımına bağlı yıpranma ve üzerinde yürünmesi gibi etkenlerle kar ve yağmur sularına karşı koruma özelliğini kaybeder. Bundan dolayı yapılan çatı tadilat, ve onarım işlerine  çatı aktarma uygulaması denir. 

Çatı aktarma sırasında çatıdaki mevcut olan tüm kiremitler, mahyalar ve iskelet üzerindeki malzeme kaldırılır. Çatı iskeletinin tamamı gözden geçirilir ve sorunlu keresteler ve sorunlu kiremitler değiştirilir. 

Çatı aktarma, ülkemizde bina çatılarında en çok tercih edilen çatı sistemidir. 

Çatı aktarma çatı kiremitlerinin, komple kaldırıp kiremitler temizlenir. 

Kiremitlerin kırığı çürüğü ayıklanır, eksik gelen kiremitlerin mevcut kiremite uygun marka kiremit ile tamamlanır. 

Su yalıtım malzemesinin kullanılmasından sonra tercih edilen kiremit modeli çatıya uygulanır.


Bu noktada  Çatı Aktarma İşleri Uygulamaları Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Teknik İzolasyon Olarak Hizmetinizdeyiz. 
Ücretsiz Keşif Hizmeti İçin Bizi Arayıp Randevu Alabilirsiniz!

İletişim: TEL. +90(256) 811 52 59 -
GSM.+90(532) 741 75 06 - +90(543) 600 07 56

Çatı aktarma maliyeti elbette siz değerli müşterilerimiz için önem arz etmektedir. Bu noktada didim ve bölgesinde faaliyet gösteren firmamız en uygun fiyatı en kaliteli ürünleri kullanarak doğru uygulama ile size sunmaktadır. Çatı aktarma maliyeti için ücretsiz keşif ve destek hizmetimiz sayesinde bizimle tanışabilir en uygun fiyat terübeli bir firmanın vereceği hizmet ile tanışabilirsiniz. ,